Misyonumuz

Misyonumuz

CENDER GRUP 1995 yılı içerisinde belirli bir sermaye ile ev tekstili ürünlerinin üretimi ve pazarlaması ile ticaret’e adım attık. Bu adım ile müşteri memnuniyetini, istikrarlı çalışması, kalifiye çalışan kadrosu ile müşterilerinin gönlünü kazandık ve ticarette önemli bir yer edindik.

2003 Yılında yüksek teknoloji’yi takip ederek sektörünü teknolojik ürünlere doğru çevirdik. Bu ürünler medical-sağlık, masaj sistemleri, su arıtma,filtre değişim, su sebili, plastik üretimi, saklama kabı, kamera & güvenlik sistemleri’ne dayalı ciddi bir yatırım gerçekleştirdik. Su arıtma sisteminin yanında filtre değişim hizmetide vermekteyiz. Bu yatırımları gerçekleştirirken Manisa organize sanayide 1987 yılında kurulmuş olan Rositell A.Ş ile birlikte üretim ve pazarlamada güçlerimizi birleştirdik. Ürünlerimizin tamamına yakını kendi fabrikalarımızda ürettiğimiz için ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlamaktayız.

2008 Yılında Amasya ili Göynücek ilçesinde modern meyve üretim tesislerini, Cender Yüksek Teknoloji Ürünleri A.Ş adı altında kurduk. Böylece bölgede ekonomik bir ivme kazandırdık. FİDA, sosyoekonomik alanda gönüllü olarak üstlendiği görevi, örnek davranış sergileyerek farklı bir açıdan bakmaktadır. FİDA Meyvecilik ve Tarım A.Ş bölgede armut,ceviz,kiraz ve elma olmak üzere, 2010 yılı sonunda 60.000 ağaç ve sera olmak üzere toplamda 600 dönüme ulaşmıştır.